Niedziela, 12 lipca 2020r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Sondaż przedwyborczy na Senatora RP: Jarosław Lasecki z 65 proc. poparciem

11 sierpnia, 2019

Za pośrednictwem Facebooka przeprowadziliśmy sondaż przedwyborczy na Senatora RP w okręgu nr 68 dla powiatów: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski. Do wyboru było dwóch kandydatów. Obecny Senator PiS Ryszard Majer oraz były Senator z PO Jarosław Lasecki.

Według przedwyborczego sondażu, lepszy z tej dwójki był Jarosław Lasecki, który osiągnął 65 proc. poparcie (731 głosów). Jego przeciwnik, Ryszard Majer miał 35 proc. wszystkich głosów (394 głosy).

W ankiecie zadaliśmy pytanie "Kto zostanie Senatorem RP z naszego okręgu wyborczego?". Łącznie zostało oddanych 1125 głosów. Sondaż był przeprowadzony od 9 do 11 sierpnia 2019 roku na profilu Powiat Częstochowski.

Wybory do Sejmu i Senatu już 13 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).