Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Zmarł 68-letni częstochowianin. Miał koronawirusa!

01 kwietnia, 2020
Zmarł 68-letni częstochowianin. Miał koronawirusa!
pixabay

Tragiczna informacja dotarła do nas od służb Wojewody Śląskiego. Wczoraj na koronawirusa zmarł 68-letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna był hospitalizowany w szpitalu zakaźnym w Tychach.

Na oddział obserwacyjno-zakaźny trafił 22 marca. Wczoraj jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszył, pacjenta przeniesiono więc na OIOM. Niestety nie udało się uratować jego życia. Mężczyzna miał choroby współistniejące - czytamy w komunikacie.

W powiecie częstochowskim mamy 16. przypadków zakażenia koronawirusem, 22. w całym regionie obejmującym Częstochowę i powiat, w tym jedną osobę śmiertelną.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).