Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Burmistrz Sylwia Szymańska: Zapraszamy do spędzania lata w Blachowni

18 czerwca, 2021
Burmistrz Sylwia Szymańska: Zapraszamy do spędzania lata w Blachowni

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska zaprasza do spędzania lata w Blachowni. W wywiadzie udzielonym telewizji Orion Burmistrz Blachowni opowiedziała o urokach naszej małej miejscowości oraz o planowanych atrakcjach i wydarzeniach.

- W tym roku przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę dla Mieszkanek i Mieszkańców oraz wszystkich przyjezdnych. Cykl imprez wakacyjnych rozpocznie się Mistrzostwami Polski Modeli Ślizgów, planowane są koncerty, wydarzenia sportowe, dyskoteki nad zalewem. Już teraz na Błoniach działa wesołe miasteczko, dysponujemy również szeroko rozwiniętą ofertą gastronomiczną - mówiła Burmistrz

Cały wywiad dostępny >>TUTAJ<<

 

LATO W BLACHOWNI

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).