Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Drogie Druhny i Drodzy Druhowie, dziękujemy! Dziś dzień św. Floriana, patrona strażaków

04 maja, 2021
Drogie Druhny i Drodzy Druhowie, dziękujemy! Dziś dzień św. Floriana, patrona strażaków
4 maja to dzień Świętego Floriana, a zatem także Dzień Strażaka.
W imieniu mieszkańców Burmistrz Sylwia Szymańska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Hreczański wraz z Radnymi Rady Miejskiej dziękują Wam Drogie Druhny i Drodzy Druhowie z OSP Blachownia i OSP Cisie za współpracę, poświęcenie, służbę oraz za pasję przekazywaną z pokolenia na pokolenie!
Dbacie o nasze zdrowie i życie. Dlatego zawsze będziecie się cieszyć naszym niesłabnącym zaufaniem, szacunkiem i najwyższym uznaniem.
Życzymy Wam niewyczerpanej siły i wytrwałości, bezpiecznej służby, szczęśliwych powrotów z akcji, licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy i służby.
Niech Święty Florian otacza Was Drogie Druhny i Drodzy Druhowie swoją opieką, a pełniona służba będzie dla Was zawsze źródłem osobistej satysfakcji, powodem do dumy i społecznego uznania!

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).