Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Dzień św.Floriana

04 maja, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Drogie Druhny i Drodzy Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Blachownia.

W Międzynarodowym Dniu Strażaka dziękuję Wam za sumienną i ofiarną pracę. Dziękuję za Waszą troskę o nasze życie, zdrowie i dorobek, za dawanie nam każdego dnia poczucia bezpieczeństwa.

Życzę Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką, a pełniona służba będzie dla Was zawsze źródłem osobistej satysfakcji, powodem do dumy i społecznego uznania.

 

                                                                                                                                                    Burmistrz Blachowni

                                                                                                                                                     Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).