Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

INFORMACJA DOTYCZĄCA IMPREZY CHARYTATYWNEJ – ZAPAL SIĘ NA NIEBIESKO

03 kwietnia, 2024
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Na osoby z niepełnosprawnościami które chciałyby skorzystać z wejściówki do specjalnej strefy czekamy na parkingu koło Mariny Blachownia od godziny 17:30. Zapewniliśmy dla Was bezpieczne i komfortowe warunki podczas koncertu Skolima - ZAPAL SIĘ NA NIEBIESKO. Informujemy, że podczas trwania imprezy ZAPAL SIĘ NA NIEBIESKO nie można prowadzić agitacji wyborczych. Wydarzenie jest dedykowane osobom z niepełnosprawnościami i ma charakter charytatywny. Prosimy komitety wyborcze o uszanowanie naszej prośby.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).