Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Kino pod gwiazdami 2016 – mieszkańcy wybierają filmy!

24 czerwca, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

W związku z organizowanym w dniu 02.07.2016r. w Blachowni (północna strona zalewu) plenerowym kinem letnim, stworzona została ankieta pozwalająca wyłonić wybrane przez Państwa tytuły filmów, które zostaną wyświetlone podczas "Kina pod gwiazdami".

W poprzednim roku "Kino pod gwiazdami" cieszyło się  dużym zainteresowaniem ze strony Mieszkańców, tak więc inicjatywa ta jest kontynuowana również i w te wakacje.

Dzięki interaktywnej ankiecie stworzonej przez Młodzieżową Radę Miejską w Blachowni, każdy zainteresowany kinem plenerowym może samemu zadecydować, które tytuły zobaczymy na dużym ekranie.

Poniżej przedstawiamy adres strony na której możecie Państwo wybrać 2 filmy.

Ankieta: https://www.facebook.com/events/954201818022570/permalink/954215028021249/
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).