Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

„Mikołaj z ulicy Krakowskiej”

07 grudnia, 2017
„Mikołaj z ulicy Krakowskiej”

4 grudnia 2017r. w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana odbyło się wydarzenie pn. „Mikołaj z ulicy Krakowskiej”. Dzięki współpracy Burmistrza Blachowni – Sylwii Szymańskiej z Fundacją Chrześcijańską „Adullam” dzieci z gminy Blachownia miały szansę uczestniczyć we wspaniale zorganizowanej imprezie charytatywnej. Działania fundacji obejmują: stołówkę charytatywną, schronisko „Adullam”, ogrzewalnię miejską, klub abstynencki „Droga do wolności”, świetlicę „Życie poza szkołą”, klub seniora Złote lata” oraz organizowanie społeczności lokalnej na starym mieście. Cieszymy się, że nasza Gmina dołączyła do działań fundacji, co z pewnością przełoży się na poprawę warunków życia osób, którym jest w życiu trudniej.

Ciekawy występ artystyczny dzieci i młodzieży ze świetlicy „Życie poza szkołą” w przedstawieniu pt. „Baśniowy Mikołaj” pod przewodnictwem Arkadiusza Kluby i Barbary Tryby zakończyło wręczanie paczek przez Świętego Mikołaja. Zarówno świetnie przygotowane przedstawienie, jak i niespodzianki, które otrzymały dzieci były powodem wielu uśmiechów na twarzy najmłodszych. „Mikołaj z ulicy Krakowskiej” to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez, od lat wprawia jego uczestników w świąteczny nastrój i zarówno młodszym, jak i starszym sprawia wiele radości.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).