Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Ograniczmy wizyty w Urzędzie Miejskim do minimum – apeluje Burmistrz Blachowni

24 marca, 2021
Ograniczmy wizyty w Urzędzie Miejskim do minimum – apeluje Burmistrz Blachowni

W związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska apeluje do Mieszkanek i Mieszkańców gminy Blachownia, by w trosce o bezpieczeństwo własne i  bliskich ograniczyli do niezbędnego minimum wizyty w Urzędzie Miejskim w Blachowni oraz w podległych mu jednostkach.

- Tylko od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy, jak szybko poradzimy sobie z epidemią – mówi Burmistrz Sylwia Szymańska.

Mieszkanki i Mieszkańcy, którzy muszą pojawić się osobiście w Urzędzie Miejskim lub podległych mu jednostkach, proszeni są o uprzednie umawianie wizyt przez telefon.

Pozostali interesanci proszeni są o załatwianie spraw telefonicznie, a jeśli mogą one poczekać, o odłożenie ich na okres, gdy ryzyko zakażenia koronawirusem będzie znacznie mniejsze.

- Robimy wszystko, by zapewnić ciągłość obsługi w urzędzie i innych jednostkach samorządowych - mówi Burmistrz Sylwia Szymańska. - Obecna sytuacja wymaga jednak od nas ogromnej rozwagi. Troska o bezpieczeństwo Mieszkanek i Mieszkańców naszej gminy pozwala nam wyłącznie na taką formę kontaktu. Prosimy Was o zrozumienie. 

 

Kontakt telefoniczny pod numerami:

34 327 04 09

34 327 04 38

34 327 0473

Pozostałe numery telefonów są dostępne na stronie www.blachownia.pl


 

 

 

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).