Poniedziałek, 10 maja 2021r. | Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona
Pokaż menu

Osobowość Roku 2020. Burmistrz Blachowni: nie oddawajcie głosów na moją kandydaturę

16 kwietnia, 2021
Osobowość Roku 2020. Burmistrz Blachowni: nie oddawajcie głosów na moją kandydaturę

Szanowne Mieszkanki i Szanowni Mieszkańcy,

pragnę poinformować, że Kapituła Konkursowa Dziennika Zachodniego nominowała mnie do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna” m. in. za realizację inwestycji, które zbliżają naszą gminę do zajęcia ważnego miejsca na mapie turystycznej regionu. Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie.

Zwracam się jednak do Państwa z prośbą o nieoddawanie głosów na moją kandydaturę.

Zawsze podkreślam, że miejsce, w którym obecnie się znajdujemy, nie jest zasługą jedynie Burmistrza, ale wszystkich pracowników magistratu, jednostek gminnych, radnych, liderów społecznych oraz przede wszystkim Mieszkanek i Mieszkańców naszej gminy. To nasza wspólna praca umożliwiła nam realizację tak licznych zadań, które wpływają na poprawę jakości życia w naszej małej ojczyźnie i które przyciągają turystów z całego regionu, a także z Polski w nasze piękne i zadbane strony.

Proszę Państwa, koszt jednego wysłanego SMSa wynosi 2,46 zł, metoda wpłaty tzw. klikiem to koszt 12,30 zł, 24,60 zł lub nawet 123,00 zł. Jako gmina nie bierzemy udziału w akcjach, które wymagają od Mieszkanek czy Mieszkańców gminy wkładu finansowego. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję za nominację, ale ponawiam prośbę o nieoddawanie na mnie głosów.

Jeżeli chcecie Państwo realnie wesprzeć działania gminy, przekażcie proszę 1 procent podatku na nasze fantastyczne stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. To one prężnie działają dla społeczności lokalnej zapewniając jej każdego roku liczne atrakcje i organizując ciekawe wydarzenia. Filarem naszej gminy jest współpraca między sektorami, nie zaś zaszczytne nominacje.

 

Burmistrz Blachowni

Sylwia Szymańska

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).