Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Oświadczenie Sekretarza Gminy Blachownia

29 stycznia, 2016
Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Blachownia, 29 stycznia 2016r.

 

Oświadczenie

W związku z kłamstwem dotyczącym mojej osoby opublikowanym na jednym z lokalnych blogów w dniu 29 stycznia br. oświadczam co następuje:

Uprzejmie informuję, że swój poprzedni stosunek pracy w Urzędzie Marszałkowskim rozwiązałem z dniem 31 marca 2015r., a nie w dniu 1 stycznia tegoż roku jak sugeruje autor wpisu. Ponieważ moje kompetencje, doświadczenie zawodowe i przebieg oraz rezultat publicznie i zgodnie z prawem przeprowadzonego postępowania konkursowego są dla tej osoby nie do zniesienia, próbuje w miernym stylu dorobić do nich swoje urojone teorie. Po raz kolejny daje tym samym dowód na to, że nie prawda jest dla niej ważna, ale celowe dezinformowanie mieszkańców Gminy. Do autora wspomnianego wpisu zwróciłem się z prośbą o sprostowanie.

Sekretarz Gminy
Dariusz Wojciechowski

Źródło: http://blachownia.pl/news/oswiadczenie_sekretarza_gminy_blachownia/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).