Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Otwarcie ofert na modernizację ulicy Kopalnianej w Konradowie

17 września, 2021
Otwarcie ofert na modernizację ulicy Kopalnianej w Konradowie

W dniu dzisiejszym (17.09.2021 r.) odbyło się otwarcie ofert na realizację zadania pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych ulicy Kopalnianej w Konradowie”. W ramach przetargu do Urzędu Miejskiego wpłynęło 6 ofert, z czego najkorzystniejsza - firmy RAFALIN, opiewa na kwotę 477 650,17 zł. Jeżeli oferent dopełni wszystkich formalności, Mieszkanki i Mieszkańcy Konradowa do połowy listopada doczekają się zmodernizowanej ulicy.
Przypomnijmy, że na powyższe zadanie Gmina przeznaczyła kwotę 550 000 zł, z czego blisko 190 000 zł to kwota pozyskanego dofinansowania.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).