Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Pierwsze posiedzenie Komisji Konkursowej d/s opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie

19 lutego, 2016
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z otwartym konkursem ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, Przewodniczący Komisji wykonując Zarządzenie Burmistrza Blachowni Nr.0050.28.2016 oraz na podstawie §9 ust.1 Regulaminu Pracy Komisji Konkursowej stanowiącym załącznik nr 2 do Zarządzenia Burmistrza Blachowni Nr OR.0050.9.2016 zwołuje pierwsze posiedzenie Komisji na dzień 22.02.2016r.(poniedziałek). Posiedzenie to odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Blachowni o godz. 10:00 (część jawna). Przypominamy iż zgodnie z w/w Regulaminem w części jawnej mogą uczestniczyć oferenci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).