Poniedziałek, 10 maja 2021r. | Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona
Pokaż menu

Piknik motoryzacyjny dla pań Moto Ewa 2021. Potrzebne auto, pilot i dobry humor

01 marca, 2021
Piknik motoryzacyjny dla pań Moto Ewa 2021. Potrzebne auto, pilot i dobry humor

Gmina Blachownia, Automobilklub Jurajski oraz Automobilklub Blachownia zapraszają wszystkie panie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet na Piknik Szkoleniowo-Motoryzacyjny Moto Ewa 2021. Honorowy patronat nad wydarzeniem: Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska oraz Rada Miejska w Blachowni.

Impreza odbędzie się w niedzielę 7 marca na terenie Blachowni oraz toru w Wyrazowie. Panie, które chciałby się zmierzyć w jeździe samochodem na czas, powinny się zameldować w biurze zawodów na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni o godz. 10. Stratuje para: kierowca (koniecznie kobieta) i pilot. Organizatorzy zapowiadają losowanie upominków dla uczestniczek pikniku.

W programie pokazy driftu i strażackie. Przypominamy, że z uwagi na epidemię cała impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowanie dystansu oraz zasłanianie ust i nosa odpowiednią maseczką.

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).