Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Podziękowania Burmistrza za udział w Dniach Blachowni 2016

31 maja, 2016
Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dziękuję Wam Drodzy Mieszkańcy i Goście za liczny udział w Dniach Blachowni 28 – 29 maja 2016r. Dzięki Waszej obecności, dobremu humorowi i doskonałej zabawie imprezę zaliczamy do bardzo udanych. Cieszę się, że przyniosła ona Państwu relaks, dobrą zabawę i możliwość aktywnego spędzenia czasu.

Jestem bardzo zobowiązana wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnego i profesjonalnego przeprowadzenia tegorocznych Dni Blachowni. Dziękuję za pomoc kierownikom i pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy Blachownia, dyrektorom i nauczycielom placówek oświatowych, pracownikom Urzędu Miejskiego w Blachowni, organizacjom pozarządowym oraz przedsiębiorcom. Podziękowania kieruję również do straży pożarnej, policji, służb medycznych oraz Zarządu Mieniem Komunalnym. Dziękuję Wam za zapał, wiele ciekawych pomysłów i zaangażowanie.

Już dzisiaj zamówiliśmy ładniejszą pogodę na przyszłoroczne Dni Blachowni, na które serdecznie Was zapraszamy.

 

                                                                                                                                         Burmistrz Blachowni

                                                                                                                                          Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).