Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Porady prawne dla mieszkańców gminy Blachownia

21 stycznia, 2016
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2016 roku został uruchomiony punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców miasta i gminy Blachownia.

INFORMACJA

Punkt będzie czynny w każdy piątek w godzinach od 11:00 do 15:00 w Urzędzie Miejskim w Blachowni przy ul. Sienkiewicza 22 (sala posiedzeń).

Przypominamy również, o trwających od września spotkaniach z adwokatem Piotrem Kandorą, w każdą środę między godziną 16:00, a 17:00 w Urzędzie Miejskim w Blachowni. Serdecznie zapraszamy!

W razie dni ustawowo wolnych od pracy Punkt nie będzie czynny.

Źródło: http://blachownia.pl/news/porady_prawne_dla_mieszkancow_gminy_blachownia/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).