Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

REFERENDUM W BLACHOWNI NIE BĘDZIE

13 maja, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Zgodnie z decyzją Komisarza Wyborczego w Częstochowie – sędziego Pana Tomasza Pidzik referendum w sprawie odwołania Burmistrza Blachowni nie odbędzie się.

Mimo wielu ataków i podważania decyzji, wprowadzania mieszkańców w błąd kolejna próba wprowadzania zamętu i chaosu nie powiodła się.

Warunkiem niezbędnym do mądrego działania i rozwoju są nie tylko: życzliwość i zaufanie mieszkańców, roztropność i zaangażowanie radnych, współdziałanie wielu środowisk, aktywność organizacji pozarządowych oraz profesjonalizm pracowników samorządowych, ale przede wszystkim spokój, który w ostatnich miesiącach działaniami grupy referendalnej został mocno zakłócony.

Nie siejmy nienawiści. Nie wywołujmy konfliktów. Nie czyńmy z naszej gminy pośmiewiska.

Włączmy się wszyscy do pracy na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego, które wspólnie pracuje na rzecz potrzeb mieszkańców i rozwoju Naszej Małej Ojczyzny - gminy Blachownia.

 

                                                                                                                                                                        Burmistrz Blachowni 

                                                                                                                                                                          Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).