Wtorek, 16 lipca 2024r. | Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
Pokaż menu

Relacja z wydarzenia “Niedziela na sportowo ze Scoutem”

25 maja, 2016
Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

22 maja br. na Błoniach przy ul.Sienkiewicza w Blachowni, odbyła się pierwsza edycja wydarzenia "Niedziela na Sportowo ze Scoutem".

Już od godziny 16:00 można było korzystać ze wszystkich przygotowanych dla Państwa atrakcji. Dla najmłodszych animacje, gry i konkursy prowadził Miejski Dom Kultury w Blachowni. Od strony sportowej imprezę zabezpieczało Centrum Sportu i Rekreacji Scout organizując m.in. ściankę wspinaczkową. Kilka minut po godzinie 17:00, po trwającej 15 minut rozgrzewce przeprowadzonej przez profesjonalnych instruktorów "Jest lepiej", wystartowała rekreacyjna przebieżka malowniczymi zakątkami naszej gminy. Dzięki temu można było spróbować swoich sił mierząc się z Panią Ewą Dederko - olimpijką z Pekinu. W zawodach udział wzięła Pani Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska oraz instruktorzy "Jest lepiej", przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej i oczywiście Mieszkańcy. Warto podkreślić, że impreza odbywała się w miłej i przyjaznej atmosferze, gdzie każdy z uczestników otrzymał słodki podarunek.

Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która odbędzie się 12 czerwca br. o godzinie 16:00 na błoniach w Blachowni. Podczas imprezy każdy z uczestników biegu weźmie udział w losowaniu nagrody w postaci dwóch darmowych karnetów Fit Open do Centrum Sportowo - Rekreacyjnego SCOUT.

W ramach przygotowań do II edycji "Niedzieli na sportowo ze Scoutem" zapraszamy również na II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).