Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Śmieci – już nie tylko w „eterze”?

09 kwietnia, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Dziś w nocy ktoś wyrzucił na poboczu drogi między Trzepizurami, a Cisiem plastikowe śmieci. Podejrzewamy, że było to działanie celowe, co potwierdzają niektórzy mieszkańcy. W nocy śmieci wyrzucone w lesie, w dzień śmieci na ulicach Blachowni rzucane w eter z głośnika.

APELUJEMY!

Nie pozwól wyrzucać śmieci pod swoim domem!

Nie zgadzaj się na brudzenie swojego podwórka!

Jeśli ktoś z Państwa ma informacje o flejtuchach, którzy nie wiedzą, gdzie wyrzuca się śmieci, prosimy o kontakt z sołtysem Cisia p. Joanną Hepner 691 231 175 lub na e-mail: sekretariat@blachownia.pl.

Za pomoc przewidziana jest nagroda!
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).