Niedziela, 14 lipca 2024r. | Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila
Pokaż menu

Sportowa niedziela ze Scoutem – II edycja

09 czerwca, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Już w najbliższą niedzielę 12 czerwca 2016 r. o godzinie 16.00 na Błoniach przy USC odbędzie się niedzielny piknik na sportowo.

„Sprawdź się z Ewą Dederko”

Już w najbliższą niedzielę 12 czerwca 2016 r. o godzinie 16.00 na Błoniach przy USC odbędzie się niedzielny piknik na sportowo.

Zapraszamy wszystkich i dużych i małych do Blachowni.

W programie od godz. 16:00 m.in:
- ścianka wspinaczkowa z instruktorem
- strefa sportowa SCOUT
- boisko do siatkówki

O godzinie 17:00 odbędzie się bieg wspólny na dystansie 2 km z Panią Ewą Dederko naszą Olimpijką z Pekinu w Triathlonie, Burmistrzem Blachowni Sylwią Szymańską, osobami niepełnosprawnymi, Młodzieżową Radą Miejską Blachowni oraz instruktorami z CSR SCOUT.

Ponadto trening nordic walking z mistrzem Polski instruktorów Michałem Zarębskim.

Dla najmłodszych drobne upominki oraz dla każdego okolicznościowy dyplom i super zabawa z MDK Blachownia.

SPORTOWO, REKREACYJNIE. ZDROWO, ZAPRASZAMY!!!
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).