Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Spotkanie dotyczące modernizacji i rozbudowy przedszkola w Blachowni

17 lutego, 2016
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Burmistrz Blachowni zaprasza Rodziców/Opiekunów Prawnych dzieci, które będą kontynuowały lub rozpoczynały naukę w roku szkolnym 2016/2017 i w latach następnych w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Blachowni, na spotkanie informacyjne dotyczące modernizacji i rozbudowy obiektu przedszkolnego przy ul. Żeromskiego 4A. Spotkanie odbędzie się 18 lutego 2016r. (czwartek) o godz. 16.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 (parter). Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

 

                                                                                                                                  Burmistrz Blachowni

                                                                                                                                  Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).