Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Stanowisko Burmistrza Blachowni w sprawie składowiska odpadów

15 lutego, 2016
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

ŻADNEJ ZGODY Z NARUSZENIEM PRAWA NA SKŁADOWISKO ODPADÓW W NASZEJ GMINIE NIE MA I NIE BĘDZIE!!!

STANOWISKO BURMISTRZA BLACHOWNI

Z premedytacją i cynizmem w piątkowe popołudnie (tak, by oficjalnie nie można było już zareagować) opublikowano na blogu gminablachownia.pl tekst dotyczący rzekomo, planowanej lokalizacji w Łojkach składowiska odpadów niebezpiecznych. Zwyczajowo już, prowadzący blog na bazie jednego prawdziwego dokumentu ( obligatoryjnie wymaganego - wszczęcia postępowania) zbudował i opatrzył „stosownymi” komentarzami swoją wymyśloną, nierzeczywistą teorię. Przekonuje mieszkańców Łojek o tajnym działaniu władz gminy w sprawie lokalizacji niechcianego przez społeczeństwo przedsięwzięcia, bez jakiejkolwiek wiedzy w tym temacie.

Szanowni Państwo !

 

NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE MOJEJ ZGODY NA LOKALIZACJĘ W NASZEJ GMINIE ŻADNEGO SKŁADOWISKA ODPADÓW W TYM NIEBEZPIECZNYCH Z NARUSZENIEM PRAWA.

 

Procedura, która została wszczęta na wniosek strony ma na celu ustalenie, czy działalność, którą zamierza prowadzić na terenie Łojek wnioskodawca znacząco oddziałuje na środowisko. Zatem żadna zgoda nie została w tej sprawie wydana.

Wyprzedzając autora nieprawdziwych informacji, który z pewnością będzie próbował przekuć swoje działania w sukces mówiąc, że jakoby zapobiegł knowaniom władzy stwierdzam, że ten Pan z premedytacją i w sobie tylko wiadomym celu, notorycznie wprowadza mieszkańców w błąd. Dziwi mnie        w tej kwestii postawa autora bloga i niektórych Radnych, którzy zamiast pozyskać wiedzę u źródła i rzetelnie poinformować mieszkańców, nie wywiązują się ze swojego obowiązku i współuczestniczą we wprowadzaniu mieszkańców w błąd czerpiąc swą wiedzę wyłącznie z tego typu publikacji i domysłów.

Wszystkich zaniepokojonych mieszkańców Łojek, którzy chcą usłyszeć prawdę w omawianej sprawie serdecznie zapraszam na spotkanie dziś o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej w Łojkach.

                                                                                                                   Burmistrz Blachowni
                                                                                                                 Sylwia Szymańska
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).