Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Uwaga! Zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Cisiańskiej od 6 do 13 kwietnia

31 marca, 2021
Uwaga! Zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Cisiańskiej od 6 do 13 kwietnia

Informujemy, że w dniach 6 - 13 kwietnia zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ul. Cisiańskiej - drogi powiatowej nr 1078S.

Ma to związek z realizacją projektu PoliŚ 5.1-14 pn.: „Prace na linii kolejowej C-E65 na odc. Chorzów Batory - Tarnowskie Góry - Karsznice - Inowrocław - Bydgoszcz - Maksymilianowo” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszów Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Wykonawca przed zamknięciem umieści przy przejeździe szczegółową tablicę informującą o terminie zamknięcia  W imieniu wykonawcy, firmy PORR S.A., przepraszamy za utrudnienia.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).