Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Walentynkowy koncert

15 lutego, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

W romantyczny walentynkowy wieczór MDK w Blachowni przygotował dla Mieszkańców niezwykły koncert.

Program złożony był z najpiękniejszych piosenek o miłości w wykonaniu Oli Kowackiej. W repertuarze znalazły się piosenki z promocyjnej płyty Oli oraz piosenki zespołu Bajm, Czerwonych Gitar, zespołu Łzy, Skaldowie, oraz Tiny Turner, Kayah, Katarzyny Sobczyk, Kasi Klich.

W drugiej części koncertu, również z miłosnym repertuarem wystąpili laureaci i uczestnicy I Integracyjnego Festiwalu Piosenki Wszelakiej. Wykonawcy zaśpiewali piosenki Piotra Szczepanika, Karela Gotta, Anny Jantar, Michała Bajora oraz Pawła Kukiza i Piersi.

Zespół Coolturalni zaprezentował także utwory Stevie Wondera, Maryli Rodowicz, Urszuli, Czesława Niemena oraz zespołu Manaam.

Podczas tego niezwykle ciepłego zimowego wieczoru zakochani w każdym wieku mieli okazję znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy za mile spędzony wieczór, który był okazją nie tylko do wysłuchania romantycznych utworów, ale także do spotkania i wspólnego śpiewania.

 
Gmina Blachownia

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).