Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Wybieg dla psów Psistanek Blachownia, który powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 już otwarty!

16 czerwca, 2021
Wybieg dla psów Psistanek Blachownia, który powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 już otwarty!

Po południowej stronie zalewu, przy boisku Sahara powstał wybieg dla psów „Psistanek Blachownia”. Zadanie zostało zrealizowane z inicjatywy Mieszkanek i Mieszkańców gminy Blachownia w ramach Blachowniańskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Na ogrodzonym terenie psy mogą przebywać bez smyczy i kagańca – to bardzo ważne dla właścicieli psów mieszkających na osiedlach, gdzie nie ma możliwości spuszczania psa ze smyczy.

Na terenie znajdują się ławki dla właścicieli, kosze na śmieci, pojemnik na psie odchody, a przede wszystkim huśtawka dla psów, płotki do przeskakiwania oraz tunel.

Zadanie zostało zrealizowane w kwocie ponad 23 000,00 zł.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).