Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Wyniki konkursów ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w gminie Blachownia na rok 2021

19 marca, 2021
Wyniki konkursów ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w gminie Blachownia na rok 2021

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska rozstrzygnęła dwa otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w gminie Blachownia na rok 2021.

Celem konkursów jest wyłonienie i wsparcie projektów na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania sztuki, kultury ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i społecznym patologiom.

W budżecie na wspieranie i upowszechnianie sztuki, kultury ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego zarezerwowano w tym roku 15 tys. zł, a na przeciwdziałania uzależnieniom i społecznym patologiom 71 tys. zł.

Ogłoszenie wyników poniżej:

 

 

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).