Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Zapraszamy na Dni Blachowni 2016!

23 maja, 2016
Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska oraz Rada Miejska zapraszają już w najbliższy weekend 28-29 maja na koncert zespołu Dżem z okazji Dni Blachowni 2016!

Jest to wspaniała okazja, aby wraz z rodziną oraz znajomymi wybrać się na Błonie przy zalewie, gdzie wspólnie będziemy mogli bawić się przy muzyce tych znanych jak i regionalnych zespołów. Oprócz oferty kulturalnej, będą mieli Państwo okazję sprawdzenia swoich sił w wielu konkurencjach sportowych. Pamiętamy również o najmłodszych uczestnikach, na których czeka wiele interesujących gier i zabaw, no i oczywiście słodkie upominki. Podczas imprezy stowarzyszenia działające na terenie gminy Blachownia organizują dla wszystkich poczęstunek swoimi tradycyjnymi wyrobami.

Baw się razem z nami w najbliższą sobotę i niedzielę. Impreza odbędzie się na Błoniach przy ul. Sienkiewicza tuż obok zalewu w Blachowni.

Przypominamy: wstęp wolny!

Poniżej zamieszczamy ramowy program imprezy wraz z wykazem imprez czekających na Państwa podczas tegorocznych wakacji w Blachowni.
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).