Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Życzenia dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych

15 kwietnia, 2019
Życzenia dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.
Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów.
Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowania stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz wiara we własne siły i  wiedzę.
Każdemu z Was składamy życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!
Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele, wiele spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.  

w imieniu Rady Miejskiej w Blachowni                    Burmistrz Blachowni
       Przewodniczący Rady

 

          Paweł Hreczański                                         Sylwia Szymańska                                         
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).