Niedziela, 16 czerwca 2024r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

27 maja, 2016
Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Zalew w Blachowni - Joesqsek / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z okazji Dnia Samorządowca wszystkim osobom i podmiotom, które współtworzą samorząd, które pracują dla dobra lokalnej społeczności: Radnym , Sołtysom i Radom Sołeckim, kierownikom i pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy Blachownia, pracownikom Urzędu Miejskiego w Blachowni pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym.

Dziękując za współpracę, życzę Państwu niegasnącego zapału, wielu pomysłów i zaangażowania w pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Życzę również, aby Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby lokalne społeczności wspierały Wasze działania i chętnie angażowały się w budowanie lepszego jutra Gminy Blachownia.

                                                                                                                                             Sylwia Szymańska

                                                                                                                                            Burmistrz Blachowni

 
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).