Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Bal Karnawałowy

12 lutego, 2016
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W sobotę 30 stycznia (sobota) w hali sportowej Zespołu Szkół w Dąbrowie Zielonej odbył się Bal Karnawałowy dla przedszkolaków z Gminnego Przedszkola i dzieci z kl. I-VI Szkół Podstawowych w Dąbrowie Zielonej i Olbrachcicach. Przygotowane zostały zabawy i tańce prowadzone przez animatorów,  rozgrywki sportowe, zabawa z bańkami mydlanymi.  Wszystkie dzieci ubrane były w karnawałowe stroje, maski, przebrania.

Podczas przerw w zabawie można było skorzystać ze stoisk gastronomicznych przygotowanych przez Rady Rodziców Gminnego Przedszkola, Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej w Olbrachcicach. Dzieci robiły też sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy Pani Magdzie Salińskiej – nauczycielce tańca i Panu trenerowi  Łukaszowi Sapała za włączenie się w organizację balu oraz wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy. Mamy nadzieję, że organizacja balu  karnawałowego dla dzieci z całej Gminy stanie się tradycją.

Źródło: http://www.dabrowazielona.pl/aktualnosci/938
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).