Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Bus 500 plus

05 kwietnia, 2016
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Od 1 kwietnia 2016 roku ruszył rządowy program Rodzina 500+, z którego skorzysta wiele rodzin mieszkających w naszej gminie. W celu pomocy wszystkim ruszyła akcja informacyjno-promocyjna, w ramach której do Gminy Dąbrowa Zielona 6 kwietnia (środa) o godzinie 9:00 przyjedzie BUS 500 +, w którym porady będą udzielać pracownicy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W imieniu Wojewody Śląskiego i Wójta Gminy Dąbrowa Zielona zapraszamy na spotkanie wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby otrzymać poradę dotyczącą Programu 500+.
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).