Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Gminne przewozy pasażerskie od 1 czerwca

31 maja, 2021
Gminne przewozy pasażerskie od 1 czerwca

Od dnia1 czerwca 2021 r. mieszkańcy mogą korzystać z gminnych przewozów pasażerskich na linii komunikacyjnej Soborzyc Maćkówka - Święta Anna  przez Nową Wieś, która połączona jest z komunikacją poza teren gminy w kierunku Częstochowy.

Nowy rozkład obowiązuje od 1 czerwca do 31 grudnia 2021r., w dniach od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Poniżej zamieszczamy rozkład jazdy.

- rozklad_soborzyce-_sw._anna.jpg

- rozklad_sw._anna-soborzyce.jpg

 
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).