Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Informacja

29 marca, 2016
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W celu sprawnego przyjmowania wniosków 500 plus (ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego) Wójt Gminy Dąbrowa Zielona wydłuża czas pracy pracowników przyjmujących wnioski i tak:

 

  - pierwszy dzień przyjmowania piątek (1.04) 730 – 1700

 

  - sobota (2.04) 730 – 1530

 

  - poniedziałek – piątek (4- 8.04.2016r.) 730 – 1700

W razie potrzeby mieszkańców w kolejnych dniach godziny przyjmowania wniosków będą dostosowane do potrzeb zainteresowanych Mieszkańców.

 

 

 
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).