Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Odwieczna funkcja

16 marca, 2016
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W dniu 10 marca br. o godz. 13.00 odbyło się cykliczne spotkanie wójta z sołtysami naszej gminy. Głównymi tematami spotkania było:

- zapobieganie wypalania traw i chwastów na nieużytkach (konsekwencje),

- aktualizacja deklaracji podatkowych,

- miejsce zamieszkania a podatek dochodowy,

- planowane inwestycje i zamierzenia na rok 2016.

Jakże miłym zaskoczeniem było wręczenie pamiątkowych dyplomów, kwiatów i złożenie życzeń przez Wójta Gminy p. Marię Włodarczyk i Przewodniczącego Rady Gminy p. Krzysztofa Kucharskiego wszystkim zebranym z okazji „Dnia Sołtysa”.

Zaskoczenie było tym większe, że święto to jest organizowane po raz pierwszy. Doceniona została praca sołtysów i zaangażowanie na rzecz rozwoju „małych ojczyzn”- sołectw i Gminy.

Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).