Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Otwarcie toru pumptrack

11 października, 2021
Aleksandrówka, kościół pw. św. Anny - Polar123 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Aleksandrówka, kościół pw. św. Anny - Polar123 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 W minioną sobotę 9 października 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie połączone z nauką jazdy nowo wybudowanego modułowego toru rowerowego typu pumptrack. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonała nasza młodzież, która to najbardziej ucieszyła się z tego toru. To już kolejna obok parku siatkowego inwestycja Gminy, która pozwoli dzieciom i młodzieży na spędzenie wolnego czasu na świerzym powietrzu przy zachowaniu zasady "Ruch to zdrowie". Dzieci i młodzież mogli skorzystać z porad doświadczonego instruktora, który omawiał jak bezpiecznie poruszać sie rowerem na takim torze. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotoleracji z tego wydarzenia. Pamiętajmy, że przed wejściem na tor należy założyć kask ochronny na głowe.
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).