Piątek, 18 czerwca 2021r. | Imieniny: Marka, Elzbiety
Pokaż menu

Paczkomat już działa

11 czerwca, 2021
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 Mamy dobrą wiadomość dla osób robiących zakupy przez Internet. Mieszkańcy gminy mogą już korzystać z paczkomatu firmy InPost, który zlokalizowany jest tuż obok Urzędu Gminy w Dąbrowie Zielonej. Należy do grupy InPost i znajduje się w oficjalnym wykazie na stronie operatora, jako paczkomat DWZ01M. To duże ułatwienie dla mieszkańców, którzy robią zakupy w sklepach internetowych. Dotychczas mieszkańcy musieli jeździć do sąsiednich miejscowości po odbiór paczki.

Wójt Gminy Maria Włodarczyk  podjęła współpracę z firmą, która montuje paczkomaty InPost oraz wydzierżawiła plac pod ustawienie maszyny. Pojawienie się paczkomatu pozwoli na ułatwienie i obniżenie kosztów odbioru zakupów internetowych.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zagłosowały na naszą lokalizację w głosowaniu.

Szczegóły działania paczkomatu m.in. jak nadać i odebrać paczkę dostępne są na stronie internetowej: https://twoj.inpost.pl/
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).