Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Pomoc żywnościowa w ramach POPŻ 2014-2020 Podprogram 2015

12 lutego, 2016
Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwor w Cielętnikach - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Zielonej informuje, iż w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Częstochowie Gmina Dąbrowa Zielona jest partnerem w realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ) realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD).

Kryterium dochodowe uprawniające do udzielenia pomocy żywnościowej wynosi :
- dla osoby samotnej- 951,00 zł (netto)              
- w przypadku rodziny- nie może przekroczyć kwoty 771,00 zł (netto) na jednego członka rodziny

Osoby zainteresowane tą formą pomocy prosi się o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dąbrowie Zielonej, Pl. Kościuszki 31.

tel. 34 3555018 wew. 31, wew. 46,

Osoby korzystające ze wsparcia w postaci żywności, będą mogły od 19 lutego 2016r.             w godzinach od 11.00-13.00 odbierać żywność w formie paczki żywnościowej w ramach Programu    Operacyjnego     Pomoc    Żywnościowa    2014  –  2020       współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

 

Źródło: http://www.dabrowazielona.pl/aktualnosci/936
Gmina Dąbrowa Zielona
Gmina Dąbrowa Zielona położona jest na Wyżynie Środkowomałopolskiej w obrębie Niecki Włoszczowskiej w północno-wschodniej części województwo śląskiego, w powiecie częstochowskim. Na terenie gminy działa 14 sołectw: Borowce, Dąbek, Cielętniki, Cudków, Dąbrowa Zielona, Nowa Wieś, Olbrachcice, Raczkowice, Raczkowice-Kolonia, Lipie, Soborzyce, Święta Anna, Ulesie, Zaleszczyny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).