Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

40 lecie pracy twórczej Pani Jolanty Madej

29 listopada, 2022
40 lecie pracy twórczej Pani Jolanty Madej

18 listopada 2022 r. Wójt Gminy Janów Edward Moskalik miał przyjemność uczestniczyć w otwarciu wernisażu Pani Jolanty Madej pn. „Pasja tworzenia”, gdzie złożył serdeczne gratulacje i kwiaty na ręce malarki. Wydarzenie to połączone było z jubileuszem 40 - lecia twórczości tej znamienitej artystki, które zgromadziło wielu miłośników sztuki. Wystawa odbyła się w Galerii ZPAP w Częstochowie i można ją podziwiać do 2 grudnia br., do czego gorąco zachęcamy, gdyż obcowanie ze sztuką Pani Madej z pewnością pozwoli niejednemu oglądającemu doznać pewnej harmonii i spokoju oraz skłoni do refleksji nad pięknem natury i jej różnorodności.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy znamienitego Jubileuszu oraz życzymy kolejnych sukcesów.

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).