Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Aktualizacja list z naboru uzupełaniającego – dotyczy instalacji fotowoltaicznej na dzień 04.10.2023

04 października, 2023
Aktualizacja list z naboru uzupełaniającego – dotyczy instalacji fotowoltaicznej na dzień 04.10.2023

EFRR2.JPG

Gmina Janów „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Janów” informuję, że po uwzględnieniu i przesunięciu osób z list rezerwowych na listy podstawowe ogłaszamy zaktualizowaną listę podstawową w zakresie instalacji fotowoltaicznej:

UWAGA: JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ Z DNIEM 27 WRZEŚNIA 2023 ROKU ZAKOŃCZYŁ SIĘ NABÓR OTWARTY NA INSTALACJE SOLARNE, KOTŁY NA PELLET I POMPĘ POWIETRZNĄ DO C.W.U

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Lista PV na dzień 4 października 2023 r. pdf149,60 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).