Czwartek, 2 lutego 2023r. | Imieniny: Marii, Miloslawa
Pokaż menu

ANKIETA DOT. EWIDENCJI ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH ORAZ POŚ

07 grudnia, 2022
ANKIETA DOT. EWIDENCJI ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH ORAZ POŚ

ANKIETA DLA WŁAŚCICIELI  NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMINY JANÓW
na potrzeby ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz POŚ

Ankieta traktowana jest jako zgłoszenie i dotyczy obowiązkowej ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Janów zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. 2022 r.,  poz.1297).

Wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędzie Gminy Janów (pokój nr 11) w godzinach pracy urzędu, u sołtysa lub przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: gmina@janow.pl

Ankieta w załączniku.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
ANKIETA-Zbiorniki bezodpływowe aktualna 2022.pdf pdf 227,31 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).