Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

ANKIETA w sprawie opracowania dokumentu strategicznego pn. Strategia Rozwoju Gminy Janów na lata 2023 – 2030

17 listopada, 2022
ANKIETA w sprawie opracowania dokumentu strategicznego pn. Strategia Rozwoju Gminy Janów na lata 2023 – 2030

Szanowni Państwo!

Strategia Rozwoju Gminy Janów jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat.

Strategia ta stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy Janów, a także jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru. Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania Gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, a w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców Gminy Janów.

W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszego samorządu.

Ankietę można uzupełnić on-line poprzez specjalny link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfI5ubNu65V9pg3a04mr-aYpDRwb-FH_bwPxJMHWiYfkWYjCw/viewform

-  dzięki czemu mają Państwo możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Można to zrobić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w powyższy link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Jeśli ktoś nie może wypełnić ankiety on-line wówczas można ją pobrać, wypełnić i przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres email: i.boron@janow.pl lub złożyć w Sekretariacie Urzędu Gminy Janów, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów do dnia 30 listopada 2022 r. albo wypełnić w Urzędzie Gminy Janów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, gdyż Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Z poważaniem

Edward Moskalik
Wójt Gminy Janów

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).