Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Bardzo udany występ 24 września zanotowali młodzi biegacze klubu Podkowa

27 września, 2022
Bardzo udany występ 24 września zanotowali młodzi biegacze klubu Podkowa

Janów w XXVIII Ogólnopolskim Biegu Krzepkich w Krzepicach.Drugie miejsca wywalczyły Laura Białas w biegu na  400 m i Wiktor Walczyk na 800 m. Trzecie miejsca zdobyli Jan Antoński który zmagał się z rywalami na dystansie 800 m i Ania Dróżdż która miejsce na podium wywalczyła na dystansie 200 m. Debiutujący w zawodach Wojtek Grabny ukończył zawody na siódmym miejscu.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).