Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Bezpłatne warsztaty ze spółdzielni energetycznych

22 września, 2023
Bezpłatne warsztaty ze spółdzielni energetycznych

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolników zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rolników i przedsiębiorców rolnych dotyczące zakładania i funkcjonowania spółdzielni energetycznych na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Warsztaty organizowane są stacjonarnie w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego (MODR) w Karniowicach w dniu 27 września 2023 r. (środa) w godz. 9:00-15:00.

Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o rejestrację poprzez stronę poniżej do dnia 25 września 2023 r. do godziny 12.00.

REJESTRACJA

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Zaproszenie KOWR Spóldzielnie energetyczne MODR pdf.pdf pdf134,11 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).