Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Budowa Domku Wolnostojącego w Skowronowie – najlepszą inicjatywą sołecką w województwie!

23 marca, 2021
Budowa Domku Wolnostojącego w Skowronowie – najlepszą inicjatywą sołecką w województwie!

Pomysł przeznaczenia funduszu sołeckiego przez mieszkańców Skowronowa, na budowę Domku Wolnostojącego został zgłoszony przez Wójta Gminy Janów do Konkursu zorganizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybrano po jednym projekcie z każdego województwa.

Inicjatywa mieszkańców Skowronowa okazała się najlepszą w Województwie Śląskim.

Tym samym awansowaliśmy do kolejnego etapu konkursu i czekamy na wyniki w skali krajowej. Trzymajcie kciuki!

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).