Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Chłopcy z SP Piasek wygrali i obronili mistrzostwo

28 września, 2022
Chłopcy z SP Piasek wygrali i obronili mistrzostwo
Sukces chłopców z SP W Piasku podczas zawodów sportowych o randze Mistrzostw Powiatu Częstochowskiego
 
27 września w Konopiskach na kompleksie sportowym im. Ireny Szewińskiej fantastycznego wyczynu dokonała sztafeta chłopców z SP Piasek. Chłopcy w składzie: Janek Antoński,Szymon Gągała,Wojtek Grabny,Kuba Miedziński,Dawid Mizgała,Wiktor Walczyk i Wiktor Zaskórski już kolejny rok z rzędu przybiegli na pierwszym miejscu. Zawody miały rangę Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego. Nasza sztafeta wygrała pokonując kolejny zespół z przewagą ponad 300 m. Sztafeta miała do pokonania dystans 6x 800 m.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).