Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Dofinansowanie na odnowienie mogiły zbiorowej żołnierzy na cmentarzu w Złotym Potoku

24 marca, 2021
Dofinansowanie na odnowienie mogiły zbiorowej żołnierzy na cmentarzu w Złotym Potoku

47 040,00 zł dofinansowania przyznano Gminie Janów na "Przywrócenie właściwego stanu Mogiły Zbiorowej Żołnierzy na Cmentarzu w Złotym Potoku".

Środki zostały przyznane w związku ze złożonym wnioskiem i pochodzą z programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pn. „Groby i cmentarze Wojenne w kraju”.

Dzięki dofinansowaniu przeprowadzimy remont zniszczonej mogiły.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).