Środa, 6 lipca 2022r. | Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Pokaż menu

Doskonały bieg Mateusza Świdnickiego z Włókniarza

14 czerwca, 2022
Doskonały bieg Mateusza Świdnickiego z Włókniarza

W meczu 8 kolejki PGE Ekstraligi rozegranym 12 czerwca żużlowcy zielonaenergia.com Włókniarza Częstochowa wygrali z For Nature Solutions Apatorem Toruń 50:40.

Doskonały bieg zaliczył Mateusz Świdnicki - mieszkaniec Gminy Janów, który po trzech wyścigach pozostawał niepokonany. Pierwszą klęskę młodzieżowiec Włókniarza zaliczył dopiero w 11. biegu, kiedy zastąpił Jonasa Jeppesena.

Po tym spotkaniu Włókniarz ma na koncie 9 punktów i wyprzedza Apatora. Następny mecz podopieczni trenera Lecha Kędziory rozegrają w piątek 17 czerwca, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z GKM Grudziądz.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).