Sobota, 16 października 2021r. | Imieniny: Gawla, Ambrozego
Pokaż menu

Dyplomy za Zasługi dla Rozwoju Turystyki rozdane

29 września, 2021
Dyplomy za Zasługi dla Rozwoju Turystyki rozdane

28 września podczas Śląskich obchodów Światowego Dnia Turystyki na Jasnej Górze rozdano Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2021 roku. Ireneusz Bartkowiak, mieszkaniec Złotego Potoku, były pracownik Urzędu Gminy Janów otrzymał Dyplom w kategorii indywidualnej.

Nagroda trafiła również do Związku Gmin Jurajskich, którego członkiem jest Gmina Janów. Dyplom w imieniu ZGJ odebrał jego przewodniczący Adam Markowski, mieszkaniec naszej gminy

Obchody Światowego Dnia Turystyki na Jasnej Górze zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz ze Śląską Organizacją Turystyczną.  Na uroczystość przybyły władze województwa wraz z całą branżą turystyczną województwa śląskiego. Zaproszeni goście zwiedzili z przewodnikiem Sanktuarium Jasnogórskie, a następnie w Sali Papieskiej wysłuchali podziękowań dla branży turystycznej od Marszałka Województwa Śląskiego i Generała Zakonu Paulinów.

Na zakończenie goście wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Jasnogórskiej i zaproszeni zostali na poczęstunek przygotowany przez przedstawicieli branży turystycznej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).