Piątek, 1 grudnia 2023r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Dyskusja nad Studium zagospodarowania przestrzennego

19 października, 2023
Dyskusja nad Studium zagospodarowania przestrzennego

19 października 2023 r. w Urzędzie Gminy  odbyła się dyskusja nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Janów.

Podczas dyskusji wszystkie zainteresowane osoby mogły bezpośrednio spotkać się z Wójtem Gminy, przedstawicielami biura projektowego oraz pracownikami Urzędu Gminy. Mieszkańcy mieli możliwość dopytać o zagadnienia związane z projektem Studium oraz zgłaszać swoje uwagi w tej kwestii.

Projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Janów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz wnioskiem do składania uwag do projektu został udostępniony jest w Biuletynie Informacji Publicznej (link) oraz jest wyłożony do publicznego wglądu w siedzibie Gminy do 30 października 2023 r.

Do dnia 24 listopada 2023 r. można składać uwagi i wnioski do projektu Studium w formie pisemnej, ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów, albo za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: gmina@janow.pl bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Uwagi i wnioski złożone po upływie podanych powyżej terminów pozostaną bez rozpatrzenia.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).