Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Gmina Janów śląskim liderem zmiany

05 grudnia, 2022
Gmina Janów śląskim liderem zmiany
Gmina Janów śląskim liderem zmiany❗️
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że podczas uroczystej gali zorganizowanej w dniu 29 listopada 2022 r. w Katowicach, Gmina Janów została uhonorowana tytułem „LIDERA ZMIANY” w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego 2022 w kategorii gmin do 20 tysięcy mieszkańców. Wśród 127 gmin w swej kategorii to właśnie Nasza Gmina okazała się tą, która od roku 2019 r. dokonała największej realnej zmiany społeczno-gospodarczej i swoistego skokurozwojowego.
Ranking po raz kolejny zorganizowany został przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, we współpracy z Urzędem Statystycznym w Katowicach. Jego celem jest wyłonienie i promowanie gmin wyróżniających się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. Przeprowadzany jest on na podstawie szerokich analiz statystycznych, które stać się powinny podstawą ważnej dyskusji, zarówno nad zarządzaniem lokalnym, jak i strategicznymi kierunkami rozwoju regionu.
Ogromnie cieszymy się z Naszego wspólnego sukcesu, który pokazuje, że realizowane nieustannie działania i podejmowane decyzje przynoszą mierzalne efekty.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).